1. Dünya Savaşı Belgeseli izle
Türkçe Dublaj
Film Konusu: Tarihin en büyük savaşlarından biri 1. dünya savaşı. Neler yaşandı kim nerede savaştı ve neler oldu hepsini bu güzel belgeselde izleyeceksiniz. Sizler ve bütün herkes tarihini hep merak etmiştir. O dönemde yaşananları o dönemin videolarının da desteği ile ele almış güzel bir yapım. Hayatınızda izleyeceğiniz en önemli belgesellerden biri mutlaka izleyin. iyi seyirler.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Zafer

    vay şaşırttın beni trt. hem de 2010 yapımıymış. sonunu güzel bağlamışsın. 2 eksik gördüm 18 ağustosta saldırı başladı diyor, 6 ağustosta durdu, 8 ağustosta başladı diyor. tarih, gün, zamana pek dikkat edilmemiş mi nedir? ikincisi ermeni saldırılarını biraz naif, hafif geçmiş. bunların dışında güzel bir belgesel. çok doyurucu. lenini almanların iktidara getirdiği falan. bilgilendirici yani. izleyin derim.

  2. kiralarkadas

    tesekkurler umarim bu belgesel tamamiyle dogrudur ders alinacak bir tarih ve oylede olmus ismet pasa 2. dunya savasinda oynanan ayni oyunlara gelmemistir ya zorla savasa cekilmek istenmistir. iyikide oyle olmus. lutfen 2. dunya savasinida yayinlarmisiniz

  3. Kavurma cacık anadoluçocuğu

    Çok güzel derlenmiş oluşturulmuş bir yapım,Ancak anlatan kişi insanı bayıyor , Bu güzel belgeseli başka birisi anlatmalıydı ,Adam gerek ses tonuyla gerekse seçtiği anlatım tarzıyla elgeseli adeta baltalamış ,Bu çok üzücü ama yinede belgesel görsel anlamda çok iyi tamamen gerçek ve hareketli görüntüler ,Bu belgeseli kimse kaçırmamalı mutlaka izlemeli,Ama biraz öncede söylediğim gibi bu belgeseli seslendirip anlatan kişi yanlış çok yanlış seçilmiş ,keşke olmasaydı ,umarım ki daha sonra bu seslendirme başka biri tarafından daha iyi bir biçimde yeniden seslendirilir .