96 Dakika izle
IMDb: 5.4 Türkçe Dublaj
imdb puanı:5,4 (755 OY)sinemalar.com puanı:7,5Filmin Türü:Dram,GerilimFilmin Çekildiği Ülke:AmerikaFilmin Yapım Yılı:2011Filmin Yönetmeni:Aimee LagosFilmdeki Oyuncular:Brittany Snow, Christian Serratos, Evan Ross, Justin Martin, David Oyelowo, Markice Moore, Jonathan Michael Trautmann, Jessie Rusu, Hosea Chanchez, Elena Varela, Adam Trahan, Sharon Morris, Sylvia Jefferies, Charles Van Eman, Anna EngerYapımcı:Lee Clay, Charlie Mason, Paul Gilreath, Justin Moore-lewySenaryo:Aimee LagosGörüntü Yönetmeni:Michael FimognariGösterim Tarihi:Filmin Süresi:1 saat 33 dakikaFilmin Başlığı:96 Dakika Türkçe Dublaj izle96 dakika gerçek hayattan alınan olaylar dizisiyle çekilmiş ve sizlere sunulmuş bir filmdir. 4 genc insanın büyük bir olay sonrasında birlik olmalarını anlatır. Bu yaşanan olaylar Amerikanın Atlanta eyaletinde yaşanmaktadır. Geceleri yaşanan olaylar dizisini bu filmde görücek ve izleyeceksiniz. Sizleri bu filmle başbaşa bırakıyor ve iyi seyirler diliyoruz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. gurme

    babel,çarpışma,paramparça aşklar ve köpeklerden esinlenerek yazılmış bir senaryo.satır aralarında mesaj vermeye çalışılmış ama çok da başarılı olunamamış.durağan bir film aksiyon sevenlerin beğeneceği tarzda değil ama yine de çok fena bir film sayılmaz.

  2. ugur_ben

    sevgili gurme, filmi izlemedim ama nasi bir film oldugunu anladım :)
    babel ile paramparca aşklar ve kopeklerin yonetmeni aynı(inaritutu) Çarpışma’ da tam bir “paramparça aşklar ve köpekler” çakması…
    Demekki benim bunu izlememe gerek yok..Bu hepsinin çakması oluyor :)