Aşk Ateşi The Burning Plain film izle
IMDb: 6,7 Türkçe Dublaj HD
Sinemalar.com Puanı:7.4/10Yapım:2008 ABD, ArjantinTür:DramYönetmen:Guillermo ArriagaSüre:1 saat 51 dakika.Gösterim Tarihi:12 Haziran 2009 Başrol Oyuncuları:Charlize Theron, Kim Basinger, Robin Tunney(Prison Break'da ki Veronica), Danny Pino, Fernanda RomeroBir Charlize Theron hastası olarak bu filmi onun için izledim. Diğer filmlerini de aratmıyor bu filmde açıkcası. Filmimizin genel olarak konusuna gelecek olursak bir tarafta geçmişindeki kadını unutamayan bir adam diğer tarafta geçmişinden sıyrılıp yeni bir isimle yeni bir hayata başlayan bir kadın var. Nitekim bu yeni hayata alışılması, ayak uydurması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü geçmişi unutmak kolay değildir.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. ali

  bu filmi izlemeyi çok istemitim ancak mumkun değil sanırım:(

 2. admin

  @ali
  düzeltildi

 3. rojda sevgi

  filmin tamamını izleyemedik film de sorun var heralde daha doğrusu hem burda hem de amerikan kültürünün aile değerlerinde sorun var .aileyi bitirmeye çalışıp sadakatsizliği tüm topluma yaymaya çalışıyorlarbiten yozlaşan aile değerleri kadın ve erkeğin doyumsuzluğu nereye kadar gidecek bilmiyorum.neden sanki aile değerlerini canlı tutmaya çalışmak için çaba sarfetmiyorsunuz ???? çünki bölesi çekici değil izlenme oranlarını arttırmaz görüşünüze göre.ama siz böyle yaparak aslında kendinizide bitiriyorsunuz varsın isteyen istediği gibi davransın.nerden inceyse ordan kopsun yada herneyse artık

 4. amedali

  film güzel ama türkçe dublaj o kadar başarılı değil…
  tam anlamıyla rezalet

 5. ali

  düzeltildi diye yazılmış ama yine 2. ve 3. bölüm açılmıo:(

 6. emre

  paylasım icin tesekkurler film fena sayılmaz izlenilebilir:D

 7. Emir

  film kötü. kendini s……. bu o….. ve gene kızı gibi o….. olan annesi yüzünden yorum yapamıyorum bile.. zaten dramatik bi yanda yok. bi türk erkeği olarak bu filmi yazanında yöneteninde göstereninde en derinden a.k.

 8. yelken

  kesinlikle sana katılıyorum rojda sevgi…

 9. meltem

  takılıyor izleyemedim

 10. ZAZA

  sonu cok kötüydü,ama kadın oyuncu basarılıydı..

 11. meltem

  beğenmedim

 12. ayşe

  hoşuma gitmedi.vakit kaybı.