Büyük Umutlar film izle
IMDb: 6,6 Türkçe Dublaj HD
Yapım:1998 - ABD Tür:Biyografi, Dram, RomantikSüre:118 dakikaYönetmen:Alfonso CuarónOyuncular:Robert De Niro, Gwyneth Paltrow, Ethan Hawke, Chris Cooper, Lance Reddick, Kim Dickens, Hank AzariaFlorida 'da balıkçı kasabasında ikamet eden kızkardeşi ve onun erkek arkadaşı ile yaşamakta olan 8 yaşındaki öksüz Finnegan Bell (Jeremy James Kissner) günlerini resim yapıp ve kasabadaki zengin Bayan Dinsmoor (Anne Bancroft) 'un yeğeni Estella (Raquel Beaudene) ile oyun oynayarak geçirmektedir. Duygusal olarak çöküntüde olan Bayan Dinsmoor yeğeni Estella'yı erkeklere karşı zor ve ulaşılmaz bir kadın olarak yetiştirmeyi kafaya koymuştur. Bir gün Finnegan hapisten kaçmış zincirli bir mahkuma(Robert De Niro) yardım edecektir. Aradan 10 yıl geçmiştir zaman 1990 lara ulaşmıştır ve yer New York'tur. Finn (Ethan Hawke) ve Estella (Gwyneth Paltrow) artık büyümüşlerdir. Finnegan eski aşkına tekrar ulaşabilmek için çaba sarfetsede önce hayal kırıklığı yaşar.Bu neden ressamlığı bırakıp inzivaya çekilecektir. Bu sırada ortaya çıkan esrarengiz görünümlü bir 'hami' nin yardımı rüyalarının da gerçek olmasına yardımcı olacaktır.Charles Dickens’ın oldukça sansasyonel bir eseri olan Büyük Umutlar beyaz perdeye de aktarılarak nasıl bir eser olduğunu sinema severlerede göstermiştir.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. lord

  izlene bilir bir film sonuda iyi tesekkurler emegi gecenlere iyi seyirler

 2. hÜRCAN CETIN

  C:DICKENS IN ROMANINDAN UYARLANMIS,mÜTHIS ESERINDEN KANINNI SON DAMLASINA KADAR BÜYÜK BIR YARATICILIKLA AKTARILMIS.HEYECAN ARIYOR VE EGLENMEK ISTIYORSANIZ R.DE NIRO YARATICILIGINIDA HESABA KATARAK IZLEYIN,KEYIF ALACAKSINIZ.

 3. necip

  tam anlamıyla mükemmel

 4. alper

  Kitabını Okuduğumda Çok Etkilenmiştim Çok iyi bir romandı ama filmini izlemekle kitabını okumak aynı şey deil kitabını okumanızı tavssiye ederim.Film Çok güzel Emeği geçen herkese tşkler

 5. ümit

  başı ve sonu ile çok güzel bir film emeği geçenlere teşekkürler..

 6. ali

  başarılı ve süprizli

 7. idil

  BEĞENEREK İZLEDİM EMEĞİ GEÇENLERE TŞK

 8. tahsin

  mükemel

 9. zafer

  müthiş bir film büyük bir yaratıcılıkla aktarılmış

 10. ERDEM

  yorumlara baktım ona göre izledim filmide bu nasıl yorumlar arkadaşlar hayatınızda hiç film izlememişsiniz gibi yorum yapmışsınız filimde ne bir kurgu var ne anlatmak istiyor o belli değil yani saçma bir kitap saçma bir film

 11. murat akçakıl

  Hürcan çetin in yorumuna bakarak izledim, idare eder……

 12. yasemin

  Harika bir film kısa rolü olsada Robert De Niro muhteşem,Çocuk o kıza neden döndü bilmiyorum çok saçmaydı

 13. Mami

  film güzel olmuş ama romandaki bi çok yeri es geçmişler.bazı yerleri de değiştirmişler.ama yine de güzel emeği geçenlerin eline sağlık :)

 14. emrullah

  kitapla pek alakası yok gibi :)