Çakal Jackal film izle
IMDb: 6,1 Türkçe Dublaj HD
Puanı:8.0/10Yapım:1997 ABDTür:Aksiyon, Macera, Polisiye, SuçYönetmen:Michael Caton-JonesSüre:2 saat 5 dakika.Başrollerde:Bruce Willis, Richard Gere, Jack Black, Daniel Dae Kim(Lost'da ki Jin), J.K. Simmons.Rus mafya liderinin oğlu FBI ajanlarınca yakalanıp rus militanlarına öldürtürler. Bunun üzerine mafya lideri FBI in üst düzey yöneticisini öldürmesi için çakal adında büyük bir tetikci tutar. FBI in çakal ile ilgili planları öğrenir ve onu durdurmak isterler yalnız çakalın kimliğini tespit edemezler amerika kendi içindeki tüm kuruluşları sorgular ama çakalın silüetini bilen kimse yoktur. Umutlar tam yükencek derken dünyada çakalı tanıyan 2 kişi kalmıştır bunlardan biride baska bir tetikçi olan Marqueen'dir. Marqueeni FBI hapisten çıkarark anlaşma yaparlar ve bu zorlu arayış başlar .Büyük bir kovalacama ve gerilim dolu bir film.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. yavuz

  çok güzeldi de yarım kaldı şu 72 de neyinnesi ya

 2. tabuhan

  Arkadaşlar bu kadar cahil olmayın. Bu video oynatıcıda süre kısıtlaması var. Bunun içinde, filmin takıldığı dakikayı not edin ve modemi resetleyip tekrar o dakikadan başlayın.

  Ona buna laf atmadan önce biraz araştırmacı olun.

  Kolay gelsin.

 3. admin

  modemi kapatıp aç kaldığın yerden devam et

 4. Berke TUNÇ

  FiLM GeRÇeK HaYaTTaN aLıNMaDıR..
  ÇoĞu aRKaDa$ıMıZ Da BiLiYoDuR..
  Ilich Ramirez Sanchez YaNi ÇaKaL CaRLoS 1975 De MüSLüMaN oLDu MüSLüMaN aDıYLa Salim Muhammed Nuri 25 YıL PoLiSLeRDeN KaÇTı KaÇaRKeN DiĞeR YaNDaN Da eYLeMLeRiNi SüRDüRDü Çe$iTLi BaNKa, DeRNeK, GaZeTe ve eLÇiLiKLeRi BoMBaLaDı.. 1980 De DüNYaNıN eN ÇoK aRaDaN aDaMıYDı KıRMıZı BüLTeNLe aRaNıYoRDu aMa o CIA, Mossad, Interpol ve Fransız iSTiHBaRaTıNı BiRÇoK KeZ aTLaTTı.. DüNYaNıN eN BüYüK aNaR$iSTi oLaRaK TaRiHTe YeRiNi aLDı.. 1994 FRaNSıZ ve SuDaN iSTiHBaRaTı öRGüTLeRiNCe YaKaLaNDı MüeBBeT HaPSe MaHKuM eDiLDi 2007 DeN BeRi De Fleury Merogis Cezaevi’NDe TuTuLuYoR..

 5. koko

  arkadaşlar film gerçek hayattan alınmadır güzel bir film

 6. serkan yılmaz

  güzel film..

 7. tayfun

  yarim kaliyosa izlemeye luzum yok

 8. murat

  megavideo da film tamamiyle izlenmiyor, tabuhan kardesim sende bilip bilmeden sallama modemi nerdeyse 50 kere kapatip actim olmuyo, her modem icin gecerli degil. Cahilde sensin bu arada tam ekran bile olmuyo yarim yamalak bi video iste yani tam oluyo ama artik onada tam denirse

 9. farabi

  Filmin ismi The Jackal ama gerçek hayattaki çakal la alakası yok bu filmdeki anlatılanların, tamamen kurmaca.Aksiyon sahneleri(ki oda birçok klişe yi içinde barındırıyor) dışında pek özelliği olmayan bir film.

 10. buğra

  harika film.

 11. nurullah

  tek kelime harika bir film ve videolarda herhangi bir sıkıntı yok ayrıca partlı seçenek olduğu için daha güzel olmuş admin filmi paylaştığın için teşekkürler