Çatıdaki Çiçekler – Flowers in the Attic izle
IMDb: 6.0 Türkçe Dublaj HD
Filmin Konusu: Çatıdaki Çiçekler - Flowers in the Attic filminde, kült bir eser yazar Virginia Cleo Andrews'in çok tartışılan eserinin film versiyionu sizlerle. Babaları ölmüş 4 çocuk ve bu çocuklar anneleri tarafından büyükbabalarının mailkanesine götürülmesini anlatıyor. Corrine ailesiyle pek arası olmayan biridir ve artık bu durumu düzeltmiş ve miras haklarını elde etme şansını yakalamıştır. Çatıyı ziyaret eden Corrine Bart ile evlenir ve bundan sonra ziyaret durumları azalmaya başlamıştır. Büyükanneleri çok diktatördür ve onları baya bir bunaltmaya başlamıştır. Büyük çocuklardan olan Cathy ve Christopher duygu ve fiziksel olarak çok yakın olmaya başlamışlardır. Milyonların okuduğu bu güzel eserin filmini sizlere sunuyoruz. iyi seyirler. Yapımı : 2014 - ABDTür : Dram , Gerilim , GizemSüre: 90 Dak.Yönetmen : Deborah ChowOyuncular : Heather Graham , Ellen Burstyn , Don Thompson , Kiernan Shipka , Dylan BruceSenaryo: Kayla Alpert
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Saeed

    arakadaşlar bu filmi izlemeyin, kimseye de izletmeyin. çok sapkın bir senaryosu var. iki kardeşin cinsel ilişkiye girdiği sapıkça, iğrenç ötesi, mide bulandırıcı bi film. tamam anlatılmak istenen orda işlenen konu çocukları buna ortamın itmiş olduğu ama, bu kadar da iğrenç olunmaz ki, çocuklarınıza, gençlerinize izletmeyin. o yüzden değil miydi zaten kavimlerin helakı….

  2. zeze

    Dramları etkileyici, ilk okuduğum roman serisidir. Kitabı kesinlikle çok daha iyiydi. arkadaşa katılıyorum…maalesef tasvip edilemeyecek kısımlar var. Yetişkinlerin izleyebileceği bir film.