Dogville film izle
IMDb: 7.9 Türkçe Altyazı HD
IMDB Puanı: 8.0/10Tür: Dram, Gerilim, Gizem, PsikolojikYönetmen: Lars von TrierMüzik: Allan Wilson, Joachim HolbekSüre: 2 saat 58 dkNicole Kidman, Paul Bettany, John Hurt, Jeremy Davies, Stellan Skarsgård, James CaanColorado yakınlarındaki bir kasaba da sıradışı bir kadın ortaya çıkar. Grace ismindeki bu kadın peşindeki insanlardan kaçarak buraya gelmiştir. İlk başta yöre halkı kendisini kabul etsede ilerleyen zamanlarda onun kendileri için bir tehdit olduğu kanısına vararark türlü türlü bahanelerle ona tavır alır ve ondan kurtulmaya çalışırlar.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. gökhan

  bu nedir ya sakın izlemeyin harbi vakit kaybı 9. dakkaa kapattım.. nicola kidman a hiç yakışmamış..

 2. Murat

  Gökhan arkadaşıma katılmıyorum…
  İnsanların gerçek yüzlerini ortaya koyan;farklı ama gerçekçi bir yapıt olmuş…
  Bence izlenilmesi gereken bir film
  tavsiye ederim.

 3. müco

  aslında film katagorisinde olmaması gereken bir yapıt. bütün olaylar bir tiyatro sahnesinde geçiyor. izleyebileceğiniz en sıradışı filmlerden- tiyatrolardan- biri.

 4. god-tanrı-bog

  insanlara verilen değerin ne ölçüde tutulması gerektiğini bir kez daha hatırlatan bir senaryo. kısacası insanları gereğinden fazla seven ve büyük diyebileceğimiz yanlışlarını bile görmezden gelip onları affedenler izlesin :) diğerleri izlemesin demiyorum :)

 5. gökhan

  film izlemek istemiştim tiyatro çıktı ve gerçekten beni saran bi konusu yoktu ama beğenen olacağına inanıyorum benim gibi düşünecekler de olacaktır.. ama gerçekten beklemiyordum böyle birşey.

 6. selanik

  mükemmel bir film sakın yarım bırakmayın.filmin sonunda ne demek istediğimi çok iyi anlacaksınız!insan olmayı defalarca düşünüp,günlerce etkisinde kalacağınız bir başyapıt…

 7. marc

  Tiyatroysa tiyatroda olsun, film olarak iğrenç. Bir de çocuk oyuncuların olduğu bir sahneyi paylaşırken uluorta iğrenç şeyleri yapıyorlar ve bu da oyunculuk mu oluyor. bu hangi etiğe sığıyor.

 8. musti

  Zamanınız çoksa ve sıkılmazsanız izlenile bilir tiyatrodan ziyade film olarak yapılsaymış çok daha başarılı olurmuş kanaatimce..

 9. HastaRuhum

  Kitap gibi film.

 10. r. semih güven

  filmi bilmiyorsam önce buradaki yorumlara bakıyorum. “aman sakın izlemeyin, vs” yazan filmlerin afişine de bakıp işi çözüyorum. cannes, toronto, sundance.. bir sürü ödül. adam “bu ne yaa, izlenmez” yorumu yapmış. peki!…:))

 11. aysun

  Günlerdir bu filmi izlemeye çalışıyorum ancak bir türlü açılmıyor.Sitede başka filmleri izleyebildiğim halde bu filmi bir türlü izleyemedim.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 12. filmadamı

  Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden.İnsanoğlunun şartlar oluştuğunda nasıl vahşileşebileceği çarpıcı bir şekilde anlatılmış.Kesinlikle izlenmeli

 13. deryaprnss

  harika bir film, muhteşem tek kelimeyle, izlemeyen pişman olur valla

 14. Byhardd

  sakın izlemeyin canınızı sıkacak derecede iğrenç bi film ben ve 2 arkadaşım aynı görüşteyiz…

 15. şahin

  kesinlikle kaçırmayın, tam bir başyapıt bence.

 16. ipek

  Bertolt Brecht’in epik tiyatro modeliyle sahnelenen,bir Lars Von Trier yapiti.Izlenilmesi gerek, her ayrintinin ayri onemi var.Seyirci,karakterle özdeşleşemez,butun olaya dısaridan bakmalidir.Bu zihniyetle izlenmesi gereken bir film.