İçimdeki Deniz film izle
IMDb: 8.1 Türkçe Dublaj HD
IMDB Puanı: 8.1/10Tür: Biyografi, Dram, PsikolojikMüzik: Alejandro AmenábarSüre: 2 saat 5 dkYönetmen: Alejandro AmenábarOyuncular: Javier Bardem, Belén Rueda,Lola Duenas, Clara Segura, Celso BugalloSpaniard Ramon Sampedro son otuz senesini bir yatakta geçirmiş birisidir onun gerçek yaşam hikayesinin anlatıldığı filmde Sampdero karakterini Javier Bardem canlandırıyor. Otuz yıl sonra ötenazi ile hayatına son vermek isteyen Ramon Sampdero nun yaşmaı en iyi biyografi filmlerinden bir tanesi.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. fatih

  bu film izlemiş oldugunuz film ler arasında en iilerinden olacaktır hiç yorum yok şaşırdım seyredin inanın muhteşem

 2. feridun

  ben bu filmi yıllar önce izlemiştim hala psikolojim düzelmedi berbat bir film… fatihcigim sen bu filmi tavsiye etme çok küfür yersin!

 3. tuğçe

  donup kalıyosunuz film de ne ağlayabiliyor insan ne normal izleyebiliyor filmi. burun sızlaması boğaz ağrısı ve de alt üst olan bi psikoloji.. ağır bi film sonunda elbet koptum ama tavsiye ederim beğendim de

 4. sinan

  hayatın bazı kısımlarını anlamak yada tekrar hatırlamak adına çok iyi bir yapım izleyin pişman olmazsınız.

 5. NECLA

  Bu film gerçekten çok iyi. Mutlaka izleyin!

 6. melekimu

  müthiş bir film ,sonuna inanamadım,seyredin,ve ruhun dünyada çekebileceği acıyı görün halinize şükredin…

 7. Raskolnikov

  Hayatınızdan soğutan bi engeliniz varsa kesinlikle izlemeyin. Eğer öyleysen ve azıcık iman gücün yoksa intaharı dahi tattıracak kadar güçlü bi film. Fakat bi engeliniz yoksa, hayatı daha iyi anlamlandıracak bi film bulamazsınız..

 8. mutlu

  11.09.2011 de bursada aracımla yaptığım kazada belim kırıldı 10 aydır omurilik felçlisiyim belden aşağım tutmuyor sanırım bizi anlatan nadir filmlerden.
  Lütfen emniyet kemersiz araca binmeyin 10 metre bile. bir şey olmaz demeyin bende öyle demiştim 30 yaşında tekerlekli sandayeye mahkum kaldım

 9. emina

  Çok güzel bir film teşekkürler admin.Herkese iyi seyirler dilerim.

 10. kartal

  kelebek ve dalğıç filmine aşırı benziyor.

  güzel bir film .

 11. Meriç

  Yeryüzündeki her insanın duygularına ulaşabilir…

 12. ayşee

  insanın yaşamadan bilemeyeceği durumlardan sadece bir tanesini bu denli içten anlatan bir film.gerçekten güzel.insanın düşünüp de işin içinden çıkamayacağı anlar vardır neden acaba ?niye böyle?haksızlık mı ?vs..Ama düşündüğünde herhangi bir yorumda da bulunamazsın haktan gelir derler ya Bazen de peki bu haksızlık değil mi diye düşündürür ya,,işte bu gelgitler arasında oluşan bir film ve bir an herşeyden uzaklaşıp gerçekten o insanın içine giriyorsunuz..

 13. Ekrem Cemal

  Allah’ı, ahireti inkar eden, insanı sadece bedenden/maddeden ibaret sayan bir inanışla yapılmış bir film. Buna rağmen ruhsal duyguları bolca kullanarak kendisiyle çelişiyor. İnsanın ne için yaratıldığını hesaba katmıyor. Allah bazen mahrum ederken ihsan eder, verirken mahrum eder. Otonazi isteyen o adam doğru inanç sahibi olsaydı o düşünme kabiliyetiyle o durumunun mahrumiyet değil bilakis Allah’a daha çok yaklaşmakta çok daha avantajlı olduğunu idrak eder, Allah’a şükrederdi. İnsanın topraktan gelip toprağa gittiğini sanan Allah’tan geldiğini, Allah ile yaşamakla yükümlü olduğunu ve Allah’a döneceğini bilmeyen çok ilkel bir inanışın ürünü bir film. O adama sormak lazım, sen kendini kendi özgür iradenle kendin mi yarattın ki otonazi özgürlüğü ya da hakkı istiyorsun?