İhtiras Oyunu film izle
Türkçe Altyazı
IMDB:4,5Yapım yılı:2010, 2011Yapıldıgı Ülke : AmerikaTür: Dram, GerilimYönetmen:Mitch GlazerSenaryo Yazarı:Mitch GlazerYapımcı:Jonah M. Hirsch, Megan Ellison, Daniel DubieckiGörüntü Yönetmeni:Christopher DoyleFilme ayrılan bütçe : Yaklaşık 14 milyon dolar..Megan Fox, Mickey Rourke, Bill Murray, Rhys Ifans, Kelly Lynch, Rory Cochrane, Lora Cunningham, Armin Amiri, Bob Kaye, Bud Cort, Charlie B. Brown, Chris Browning, Liezl Carstens, Lora Martinez-cunningham, Mike Miller, Tina BorekMegan Fox ve Mickey Rourke rolleri paylaştığı filmde eski ve oldukça başarısız bir caz trampetçisini canlandıran Rourke bir gün kanatları olan Lily ismindeki melek ile tanışır. Sirkte karşılaşan çift birbirilerine karşı bir şeyler hissetmeye başlar sirkten kaçarak yeni bir hayata adım atmak peşindediler fakat onların yolunu kesmeye çalışan Happy ismindeki küçük bir mafya babasıdır.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. muhammed

    çok kötü bir film olmuş izlemeye değmez megan fox bu filmde oynamayı nasıl kabul etmiş anlamadım zamanınızı boşa harcamış olursunuz 10 üzerinden 2 alır bu film

  2. erhan

    bence muhteşem olmuş kurgu ve konu açısından oyunculuklarda harika fantastik olarak düşünürsek çok güzel tabi ki böyle bir olayın gerçekte olma ihtimali 100 de 1 dir ama olaya öyle değil olduğunu varsayarak bakmak lazım ve güzel bir film olmuş duygular iyi yansıtılmış megan fox oyunculuğu olumlu açıdan daha çok göze batıyor tabi micky rourke unutmamak lazım.