Karanlıklar Ülkesi film izle
IMDb: 6.9 Türkçe Dublaj HD
IMDB:6,8 (75,279 OY)Yapım Tarihi:2003Yapıldıgı Ülkeler:Amerika, Almanya, İngiltere, MacaristanTür:Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Macera, SuçYönetmen:Len WisemanSenaryo:Len Wiseman, Danny McBride, Kevin GreviouxYapımcı:Tom Rosenberg, Danny McBride, Skip Williamson, Richard S. Wright, Gary Lucchesi, Terry McKay, Robert Bernacchi, Henry Winterstern, James Mcquaide, Kevin GreviouxGörüntü Yönetmeni:Tony Pierce-RobertsMüzik:Milla Jovovich, David Bowie, A Perfect Circle, Paul Haslinger, Maynard James Keenan, Renholdër, John Frusciante, Puscifer, Danny Lohner, Page HamiltonSüre:121 daskikaGösterim Tarihi: 30 Ocak 2004 (Türkiye)Wentworth Miller, Kate Beckinsale, Michael Sheen, Sophia Myles, Scott Speedman, Bill Nighy, Shane Brolly, Danny McBride, Zita Görög, Atilla Pinke, Brian Steele, Dennis J. Kozeluh, Erwin Leder, Hank Amos, Ildikó Kovács, Jázmin Dammak, Judit Kuchta, Kevin Grevioux, Mike Mukatis, Richard Cetrone, Robbie Gee, Sándor Bolla, Scott Mcelroy, Todd Schneider, Vanessa NagyUnderworld serisinin ilk filmi olan yapımda vampirler ile kurtadamlar arasında cok eski tarihe dayanan yıkıcı ve kanlı savaş kurgulanmıştır. 10 adam gücünde olan vahşiliği yanında oldukça zarif Selena'nın esas görevi kurtadamları öldürmek olsa bile savaşı sonlandırmaya çalışan Michael'eaşık olunca durumlar tersine dönecektir.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Boxset

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. yasemin

  1. bölümün 39. saniyesimde duruyor …. bu site en sevdiğim film sitesi fakat sorunlarınızı düzeltmezseniz en iğrendiğim site haline gelcek …:(

 2. captan

  fılm eskı olmasına ragmen tr dublaj yarım yamalak

 3. canan

  bana göre alacakaranlıktan sonra içinde hem kurt adamları hem vampirleri barındıran en iyi aşk filmi..

 4. arzu

  film ortalara geldiğinde dublaj gidiyor bu aralar sizin siteden sağlıklı film izlemek nerde ise imkansız

 5. aslı

  film süper. bu filmin 2.sini ve 3.sünü izlemelisiniz mutlaka. 1.sinde ve 2.sinde türkçe dublaj iyi bence

 6. esamesiz

  harika bir film tek kelime ile. ancak türkçe dublaj çok oturmamış ne yazık ki ve türkçe-ingilizce sesler karışıyor bazı yerlerde.

 7. Pasa

  ateş etcem size ard arda ulenn ta ta ta ta ta ta ta ta ettim :)

 8. arif sucu

  adminnnnnn filmmin türkçe düblajı yarıdan sonra yok oluyor bunu güzeltin derim