Kayıp Müfreze film izle
IMDb: 7,0 Türkçe Dublaj HD
imdb puanı:7.0/10Yapım:2001 ABD, LüksemburgTür:Aksiyon, Dram, SavaşYönetmen:Russell MulcahySüre:1 saat 32 dakika.Başrollerdeki Oyuncular:Rick Schroder ,Phil McKee ,Jamie Harris ,Jay Rodan ,Adam James ,Daniel Caltagirone ,Michael Goldstrom.Dünya Savaşı zamanlarında geçen filmde bir saldırı için harekete geçen müfrezenin ormanda kaybolmasını ve hayatlarını kurtarmak için gösterdikleri mücadeleyi anlatıyor. Binbaşı Charles Whittlesey(Rick Schroder) bu müfrezenin komutanıdır. Binbaşıyı bu göreve gönderenler onların sağ kalacaklarına inanmıyorlardır. Nitekim kayıp müfreze büyük bir direniş içerisine girecektir. Almanya-Rusya savaşının yaşanmış bir bölümü sizlerle.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

 1. Berkay

  vay be manyak bi film kesinlikle izlenmeli

 2. emrah

  beğenilmeyecek gibi değil.

 3. burak can

  eğerki savaş filimlerini seviyorsanız eğerki 1.dünya savaşı ilginizi hep çekmiş ise bu filmi asla kaçırmayın derim.gercek yaşanmış bir olay olması ise ayrı bir özelliği.admin arkadaşlar emeğinize sağlık.gercekten çok iyi bir film,sağolun.

 4. pınar

  kesinlikle izlenmeye değer bir film…

 5. orhan

  kesinlikle bu film izlenmeye deqer.

 6. sagapo

  teşekkürler çocuklar…

 7. ucg3437

  filmde unutulan bir ayrıntı 1.dünya savaşında almanlar sivri uçlar miğfer kullandılar bu filmdeki miğferler almanların 2.dünya savaşındaki miğferler.bu filmde çok ama filmin dışına çıkmamak için yazmıyorum.yapımcılarımızdan da YAHYA ÇAVUŞ’UN ÇANAKKALE SAVAŞLARINDAKİ SAVUNMASINI ANLATAN BİR FİLM YAPMALARINI BEKLİYORUM

 8. erdi

  güzel film.

 9. harun

  izle izle izle baska bişey demiyorum film mükemmel ekleyen sağolsun

 10. FURKAN

  Çok güzel

 11. hüseyin

  ger çekten güzel bir film bende bu filmin orjinal vcd sivar ve defalarca seyrediyorum vesononakadar korsana yani emek hırsızlarınakarşıyım ve bu film bir azmin bir vatanseverlilik fil mi

 12. Asrın

  çok güzle bir film gerçek olayları andırıyor herkesin izlemesini tanvsiye ederim

 13. fatihinfedaisi

  Filmde vatanseverlikten bahseden Hüseyin acaba Fransa’nın sınırları içinde geçen bu filmin FRANSA A.b.d’nin hangi eyaleti sorusuna cvp veremeyecektir muhtemelen yada biri çıkıp coğrafya dersi versin bu şahısa…Vatansaverlik ülkesini savunan insanlara verilen bir isimdir dolasıyla başka ülkelerin doğal kaynaklarına insan gücüne göz dikmek değildir.Amerika nın Terörist diye işgal ettiği ülkelerde hangi amaçla durduğunu herkes biliyor.Vatansever filmiymiş KOMİK HÜSEYİN….

 14. kupo

  Muhteşem,Hatta Muhteşemin de Çok Ötesinde Harikulade Verykulade ,Mutlaka İzleyin Çok Güzel Bir 1.Dünya Savaşı Filmi.

 15. güney batı

  gercekten güzel film miş izlenmeye fazlası ile değer

 16. akif

  ya film birraz güzelde adam lar insan vurulunc ona öyle bakıyor biraz ben olsam buna 5.6 verirdim