Kazara Zengin izle
IMDb: 5.6 Türkçe Dublaj HD
Filmin Konusu:Kazara Zengin, Mr. Deeds filminde Longfellow Deeds küçük bir kasabada pizzacı dükkanı vardır ve birde üstelik şairdir. Bide çok su götürmeyen bir saftır kendisi . Onu kasabada herkes çok sever. Bazı filmlerde miras kalıp zengin olanlar gibi onada büyük bir miras kalır ve bir anda çok zengin olur. O güne kadar hiç paraya önem vermemiştir fakat amcasından ona 40 Milyar Dolar ve büyük bir medya şirketi kalmıştır. Artık o çok zengin ve birde medya patronudur. Yola düşmüş ve New Yorka gitmiştir fakat orda bütün medya onunla röpörtaj yapmak için peşine düşmüştür. Şirketinde yöneticilerinden olan Chuch da mirası almasını önlemek ve şirkete konmak istiyordur. Bakalım bunu becerebilcekmidir. IMDB Puanı:5.6/10 Yapım:2002 - ABD, Tür:Komedi, Romantik, Süre:96 dakikaYönetmen:Steven Brill, Oyuncular:Adam Sandler, Winona Ryder, John Turturro, Peter Gallagher, Jennifer Tisdale, Senaryo:Tim Herlihy, Robert Riskin, Yapımcı:Sidney Ganis, Jack Giarraputo,
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. askin

    bu filmin son parti niye calismiyor?cok harika bir film….taki son parta kadar….herkess bu ilmi sevecek eger son parti sonuna kadar izleyebilirlerse….

  2. admin

    son part kontrol edilmiştir ve herhangi bir sorun bulunmamaktadır. sanırım anlık bir hata olmuş film full olarak çalışmaktadır. ilginiz için tşk ediyor iyi seyirler diliyoruz. Film sorunsuzdur.