Köfte Yağmuru film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 Yorum 41 Görüntülenme

Köfte Yağmuru film izle
Tür : Animasyon / Aile
Gösterim Tarihi : 20 Kasım 2009
Yönetmen : Phil Lord Chris Miller
Müzik : Mark Mothersbaugh
Yapım : 2009, ABD , 90 dk.
Seslendirenler : Bill Hader (Flint Lockwood) , Anna Faris (Sam Sparks) , James Caan (Tim Lockwood) , Andy Samberg (Baby Brent) , Bruce Campbell (Mayor Shelbourne) , Mr. T (Earl Devereaux) , Neil Patrick Harris (Steve) , Mr. T (Earl Devereaux) , Lauren Graham (Fran Lockwood)
Her gün aynı yiyecekleri yemek sıkıcı gelebilir her insana ve birilerinin sizin isteğiniz dışında yemekleri önünüze getirmesi canınızı yine sıkmış olabilir. İstediğiniz yemeği sipariş edebileceğiniz ve kafanıza göre yemek seçimi yapacağınız bir gün gelsin istiyorsunuz. Bu bekleyişiniz sona ermek üzere sevilen çocuk kitabından uyarlanan yapımda yiyeceklerin gökten yağmur gibi yağdığı bir kasabayı bize anlatıyor.
Flint Lockwood, azimli bir mucittir üretmiş olduğu tuhaf işlevleri olan cihazlar onun için başarısızlık göstergesi olsada o yılmamış ve bulunduğu kasabayı memnun edecek bir cihaz yaratma çalışmalarına başlamıştır. Flint sudan yiyecek üreten bir makine tasarlamaya koyulur fakat kazara kasaba meydanını yok eden ve bir roket gibi gökyüzüne fırlayan icadı yüzünden mucitlik hayatının sona erdiğini düşünür. Fakat şaşırtıcı bir şekilde gökten çizburger yağmaya başlar ve cihazının çalıştığını anlar.
İnsanlar büyük bir açgözlülükle daha çok yemek yemek isterler ve gökten bu kez makarna kasırgası büyük köfteler düşmeye başlar. Kavun dağı köfte dağı niteliğinde dağlar oluşur ve bu istenen bir şey değildir. Kasabaya gelen hava durumu sunucusu Sam Sparks’la arkadaş olan Flint onunla baş başa vererek bu duruma çözüm üretmeye çalışacaktır. Eğer makineyi durdurup düzgün şekilde çalıştırabilirse işler yoluna girecektir.  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (6)

    Reklamı geçmek için tıklayınız