Kurtuluş Günü – Independence Day 1996 Türkçe Dublaj izle
IMDb: 6.9 Türkçe Dublaj

Yapımı : 1996 - ABD

Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera

Süre: 153 Dak.

Yönetmen : Roland Emmerich

Oyuncular : Will Smith , Adam Baldwin , Jeff Goldblum , Bill Pullman , Harry Connick Jr.

Filmin Konusu

Kurtuluş Günü izle, Kurtuluş Günü türkçe dublaj izle, Kurtuluş Günü full izle, Kurtuluş Günü hd izle, Henüz 11 Eylül gerçekleşmeden çekilen bu filmi izleyin. İzleyin ki, Amerikan sinemasının sanatsal değerini tartışırken onun propaganda gücünü, değerlerini kabul ettirmedeki yöntemsel becerisini de masaya koyabilecek kozlar olsun elinizde. Zira yıllardır dünyanın geri kalanındaki yaşam biçimlerini yerden yere vururken karşısında sessiz kalınan bu “makine”; belki de bizi bize yabancılaştırdığı için uzaylının ta kendisi. Filmdeki “dünyalı” ve izlemesi zevkli iki iyi şey ise başta da söylediğim gibi Will Smith ve Jeff Goldblum .
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. berkan

  çok güzel bi filmdi en az 10 kere izledim halada izlerim süper keyifli

 2. tarummm

  flim olarak mükemmel ve sürükleyici. Bir inşallah dünya savaşmadan aynı kararları verebilme yeteneğine kavuşmasını dilerim.

 3. kemal

  ilk sinemada izlemistim ve gene izledim süper ötesi

 4. sinan

  harika film ilk izledimde 11 yasındaydım ve çok etkilenmiştim 18 yasıma kadar bi 20 kere felan izlemişimdir heralde gene izledim süper

 5. farabi

  Berbat bir film.Bizden çok üstün bir uygarlığı,virüs kullanarak alt ediyoruz!, onlarda ayakta uyuyor.Senaryodaki saçmalık bir yana,Will Smith in bir uzaylıya tekme atması sahnesi ne ne demeli.

 6. Sokrates

  Virüsle yok edildiği içinmi berbatmış film farabi, uzaylıya tek etme yasağı mı varmış sende bir uzaylıyla karşılınca oturu çay içersin barışırsınız..Film güzel ve tekrar tekrar izlenir