Mafya Savaşı – One in the Chamber izle
IMDb: 5.0 Türkçe Dublaj HD
Film Konusu: Mafya Savaşı – One in the Chamber filminde, Rus mafyasının biri oldukça iyi süikastçileri bünyesinde barındırmaktadır ve onlarla çalışıyordur. Grubun içinden biri olan Carver onun yıllar önce birlikte çalıştığı mafya'yı öldürmek üzere iş alır. Bu yüzden iki taraf bir birine düşmüşlerdir. Artık rusya bu iki grubun çatışmalarına sahne olacaktır. iyi seyirler. Yapımı :2012 – ABDTür : Aksiyon , GerilimYönetmen : William KaufmanOyuncular : Dolph Lundgren , Cuba Gooding Jr. , Louis MandylorSenaryo : Derek Kolstad , Benjamin ShahrabaniYapımcı : Brad Krevoy , Patrick Newall
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Goktug

    Film güzel de, araba patlıyor ne insanlar çığlık atıyor ne de polis geliyor ne de ambulans geliyor. Sanki kızkaçıran patlatıyorlar.
    Filmin başında adam başka binadan tüfekle adamların olduğu binayı yerle bir ediyor yine bir şey yok. Film çekimlerini yaparken yanlarında 12 yaşında bir çocuğu getirseler sorardı abi burda neler oluyor diye… Adam filmi 100 dolarlık bayram harçlığıyla falan çekmiş herhalde, sokaktan geçen polise söylesen filmde gözüksün diye parasız çıkardı be.