Mantı – Dumplings – Jiao zi izle
IMDb: 6.8 Türkçe Dublaj HD
Filmin Konusu: Mantı - Dumplings – Jiao zi filminde, eski bir televizyon yıldızı olan Quing kocasını onun genç bir sevgilisine kaptırmaktadır. Bunun üzerine gençleştiren bir mantı duymuş ve bunu yemeye karar vermiştir. Fakat bu bilinen bir mantı değildir. Bakalım bu mantı olayı nereye götürecek ve kocasını kaptırmaktan kurtarabilecekmidir. iyi seyirler. IMDB Puanı:6.8/10 Yapım:2004 - HongKong Tür:Dram , Gizem , Korku Süre:91 dakikaYönetmen:Fruit ChanOyuncular:Ling Bai, Miki Yeung, Tony Leung Ka Fai, Miriam Yeung Chin Wah, Pauline LauSenaryo:Lilian LeeYapımcı:Peter Chan
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. lal

    admin emeğine sağlık,ama çok kötü tek kelimeyle iğrenç bir film anne karnındaki bebekleri gençleştirdiğine inanarak yemeleri tipik japon ve çin her canlıyı yemelerinden yola çekarak çevirdikleri iğrenç filimmmm.

  2. mmy

    hayatımda izlediğim en saçma ve iğrenç filmdi.Bu filmin 6.8 puanı almasına inanasım gelmiyor.Korkunçlukla, gerilimle alakası yok.ölü bebeklerin cilde iyi geldiği gerekçesiyle kesilip yenilmesi, parçalanıp suya konulup haşlanılması sanat mı size soruyorum.