Michael izle
IMDb: 6.9 Türkçe Altyazı
Filmin Konusu:Michael filminde 30 yaşlarında ve iyi bir işi olan Michael, bir sigorta şirketinde çalışmaktadır. Herkes onu çok sıradan biri olarak bilir ama onunda gizlediği kimsenin bilmediği sırlar vardır. Michael'in 10 yaşında bir çocuğu bodrumunda rehin olarak tutup onunla arasında geçenleri anlatan bir film.Gerçek bir olaydan filme uyarlanmış olan bu üzel filmi sizlere sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.Tür:Dram-GerilimYapım:2011-AvusturyaYönetmen: Markus SchleinzerOyuncular: Michael Fuith, David Rauchenberger, Christine Kain
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. gizem

  ay ne sıkıcı iğrenç bir film sanat filmi desen değil gişe filmi desen adını duymamışm kimsede duymamştr diyalogsuz hiç bir olayın anlatılmadığı saçmasapan bir film ikinci partına kadar zor dayandım sonunu açtım oda saçma sakın izlemeyin…

 2. tomris

  film, sıradan görünüşlü bir podofilin küçük bir çocuğu evinin bodrum katında esir tutmasını ve cocuğa cinsel tacizde bulunduğu süre boyunca kurban ve sübyancı arasındaki ilişkiyi konu alıyor.Maalesef,toplum içinde normalmiş gibi görünen sapıkların olduğunu ve çocukları yabancılardan korumanın önemini görüyoruz bu filmde…site yöneticilerine içi boş ,insanı düşündürmeyen gişe filmleri dışında insan olmanın önemini hatırlatan bu tür zor konulu filmler koydukları için de teşekkürler.

 3. ütopya

  çocuğun soğukkanlılığı, adamın ekstra sıradanlığı..gerçek bir hikayeden uyarlanmış olması..bir pedofiliye bile empati kurmaya çalışmak..sonuna kadar hümanizm..

 4. ayse

  bence izlenilmesi ve izlendirilmesi gereken bir film. pedofilinin farkına varmak ve ailelerin bilinçlenmesi için iyi bir adım olmuş….

 5. Miharbyy

  michael a cokk sövdümm söversiniz