Minyeli Abdullah 1 film izle
Yerli Film HD
Sinemalar Puanı 5.9/10 IMDB Puanı - /10 Yapım: 1989 - Türkiye Tür: Dram, Tarih, Yönetmen: Yücel Çakmaklı, Oyuncular: Perihan Savaş, Ulvi Alacakaptan, Haluk Kurdoğlu, Berhan Şimşek, Lütfü Seyfullah, Agah Hün, Mesut Çakarlı, Nezihe Becerikli, İhsan Ustaoğlu, Berhan Şimsek, Görüntü Y.: Hüseyin Özşahin, Senaryo: Bülent Oran, Yapımcı: Mehmet Tanrısever, Film Mısırda Kral faruk dönemine dayanmaktadır. O zamanlar müslümanlara baskı ve zulüm olmaktadır. Abdullahda samimi bir müslümandır. Bir gün bir sohbet bahanesiyle mahkum edilip idamı istenir. Ailesi baskılara maruz kalır ve ondan ayrılmak zorunda bırakılır. Bu müslümanların gördüğü zulümleri işleyen filmi lütfen soluksuz izleyin serisinin ikincisinide yine sitemizde bulabileceksiniz. Sizlere bu filmi sunduğumuz için çok mutluyuz. Filmi sizlere film izle olarak sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Abdullah

    bu filmi bin kere izlesem gene aglarim herhalde. omrumde beni bu kadar etkileyen baska bir film olmamisti. mutlaka izleyin..

  2. yunus

    cok güzel yapım olmuş emeyi gecen herkeze teşekgür

  3. özlem

    çok güzeldi arkadaşıma tavsiye ettim oda çok beğendi …izlemenizi tavsiye ediyorum çok kazanacaksınız kaybetmeyeceksiniz.iyiki izledim diyeceksiniz.