Minyeli Abdullah 2 film izle
IMDb: 6.9 Yerli Film HD
Sinemalar Puanı 5.8/10 IMDB Puanı - /10 Yapım: 1990 - Türkiye Tür: DramSüre: 120 dakikaYönetmen: Yücel Çakmaklı Oyuncular: Perihan Savaş ,Haluk Kurdoğlu ,Berhan Şimşek ,Agah Hün ,Lütfu Seyfullah ,Nezihe Becerikli ,Bülent OranMısırda yaşayan minyeli abdullahın başına gelen olayları anlatan filmin ikincisi olan bu film gerçekten son zamanlarda böyle bir film daha çekilmemiştir. Konusu ve işlenişi olarak çok güzel bir filmdir. Dini yüzünden bir insanın başına neler gelebiliyor hemde müslüman bir ülkede insan müslümanlığı yüzünden neler yaşıyor, nasıl bir baskıya zulme maruz kalıyor. İnsanın kanına dokunan bir durum. Hep birlikte görelim Müslüman bir ülkede müslüman olmanın kolay olmadığını. Bu filmi sizlere film izle olarak sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. Aziz

  BU filim garcakdan coh güzal filim bakdygyna kadar bakmak istarsan bu filimi ban coh güvenyorun ISLAM DININ büyükligine söylandik laflarin büyuk yeri vardygyny anlarsan. Arkadaşlar bu filima sizlarda baka bilyorsunuz!

 2. özlem

  bu bölümü de harikaydı mutlaka 1.ini ve 2.sini izleyin ..

 3. Can

  Daha oncede seyretmistim bu filmi birkac yil once, simdi burada gordugumde tekrar izledim… cok guzel duygularin yasatilmasi adina izlenmesi gerekir diye dusunuyorum. Emege saygi.

 4. aydın

  her müslümanın izlemesi gerekli bir film

 5. Rasim sonmezgul

  Film insanı güzelleştiriyor