Özgürlüğün Rengi film izle
IMDb: 7.0 Türkçe Dublaj HD
IMDB Puanı: 7.0/10Yapım: 2007 – AlmanyaTür: Biyografi, Dram, TarihSüre: 140 dakikaYönetmen: Bille AugustOyuncular: Diane Kruger, Joseph Fiennes, Dennis Haysbert, Adrian Galley, Matthew Dylan Roberts, Shiloh Henderson, Mehboob Bawa, Jessica Manuel, Leslie Mongezi, Sizwe Msutu, Shakes Myeko, Zingizile Mtuzula, Faith Ndukwana, Terry Pheto, Patrick Lyster, Garth Breytenbach, Tyrone Keogh, Megan Smith,Senaryo: Bille August, James Gregory, Bob Graham, Greg LatterSenaryo (Kitap): James Gregory, Bob GrahamYapımcı: Ilann Girard, Roberto Cipullo, Gherardo Pagliei, David Wicht, Kwesi Dickson, Andro Steinborn, Jean-luc Van DammeKonusu:Ülkede zenciler kötü bir muamele görür, onlara ırkçılık yapılmaktadır. İki ırkın arasında devlet tarafından çizilmiş ayrımı vardır. Burada yaşayan James Gregory (Joseph Fiennes) hapisanede gardiyan olan bir askerdir. James ve karısı Gloria’nın (Diane Kruger) hayatı değişmiştir çünkü bir terfi almış ve tayini başka bir hapisaneye çıkmıştır. Orada Nelson Mondela'nın (Dennis Haysbert) gardiyanı olucaktır. James zencileri ülkeyi tehdit eden en büyük unsurlardan biri olarak görür ama bu durum Mandela'yı tanıdıkça değişmeye başlayacaktır. James’in Mandela ve ailesine yakın olması üstlerini rahatsız eder. Mandela’nın 30 yıl süren özgürlük mücadelesi James ve ailesi için uzun ve çok zorlu bir yolculuk olucaktır. “GOODBYE BAFANA – ÖZGÜRLÜĞÜN RENGİ” bir adamın ve ülkesinin değişim hikayesini anlatan güzel ve güçlü bir film. Bu filmi sizlere film izle olarak sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. Alper Akgün

  Gerçeği tüm çıplaklığı ile yansıtan süper bi film . .

 2. Kemal

  İzleme olanağım olmamıştı elınıze yureğinize sağlık ..cok teşekkurler..

 3. kemosabe

  güzel kesinlikle herkesın izlemesini tavsiye ederim…

 4. aliberan

  teşekkürler mükemmel bir film daha izlettiğiniz için..aklın yüreğin kabul ettmediği zorbazlığın elindeki güçleri kullanarak hak ve adaleti insalığa dair her tür hakkı bastıramayacağının en güzel göstergesi bu film..zulme uğrayanın daha sonra zülmü yendikten sonra zalimi bir çocuk gibi görüp olgunluğunun bilgeliğini göstererek af edişi..mandela burda ne denli yüce zulmü yapan ırkçıların ne denli değersizleştiğini gözler önüne seren bu film gerçekleştiren sanatçıların emeğine hayranlık duymamak elde değil.

 5. denizci özer

  izlediğim muhteşem filimlerden biri izlemeye değer harika bi film

 6. ferhat

  Güzel bir film tavsiye ederim.

 7. alveys

  özgürlüğü bu derecede anlatan duygusal bir film başka olamaz izlemenizi tafsiye ederim bunun dışınd ( esaretin bedeli ve yeşil yol ) bu filimleride izlemenizi tafsiye ederim insanlık ve özgürlük namına bende 10 puan

 8. Hasretdk

  Ruhun esir oldugu ulkede beden ozgur olsa ne anlami var.Mucadelesini verip kazanmak bu olsa gerek..

 9. akın akman

  Güzel film teşekkürler