Screamers 2 film izle
IMDb: 4.7 Türkçe Dublaj

Yönetmen:Sheldon Wilson

Yapım :2009

Dağıtım:Pope Productions

Dili:İngilizce

Ülke:Amerika, Kanada

Tür:Bilim Kurgu, Gerilim

Oyuncular:Lance Henriksen,Greg Bryk,Gina Holden,Tim Rozon,Christopher Redman,Stephen Amell,Holly O'Brien,Stephen Patrick Dunn,Lynley Hall,Sarah Small

Filmin Konusu

Film Hakkında:Yorumlarınızı bekliyoruz...
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. murat eke

  efektifff

 2. halil

  sayfa 94 ten gerıye dgru gdyrum ama btn fılmlerı çalmıslar!!!hırsız var bu sıtede agbı dıkkat edın…yerıne hep fragman bırakmıslar korolasıcalar..

 3. bahri

  başka bir gezegende yaşayan insanlar bir yaratık robotlar yapar. ve onları yerin altına koyarlar. o yaratıklar tüm canlıları öldürmeye programlandı. ordaki bütün insanları öldürdüler.yanlız hayatta kalan birkaçkişi dünyaya sinyal gönderdiler.dünyadan onları kurtarmak için bir bir gemi yollandı.asıl film bundan sonra güzel hal alıyo.harika bir film.izlemenizi tavsiye ederim.korku,gerilim,bilimkurgu filmde hiç bitmiyo zamanınız varsa ve film izlemek istiyosanınz bufilmi izlemenizi tavsiye ederim.

 4. mary

  süper bir film gerçekten mümkünse 3. filmde biran önce çıksın yani 3. film hakkıda bişe bile varsa biizide bilgilendirsin.harikaydı yaaa resmen büyülendim özelliklede sonunda ayrıca o çocukta çok tatlıydı…..

 5. cck

  sakın aldanmayın.Dublaj berbat film ondan da berbat.Kendinize işkence yapmayın.Eski ama seyretmeyenler DOOM’u açıp adam gibi bilim kurgu seyretsin:)