Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü izle
Yerli Film HD
muhteşem ötesi bir oyun, oyunculuk ve senaryo... hayatımda iyiki izlemişim dediğim, izlemeseydim hem muhteşem eğlencesinden hem muhteşem hüznünden-dramından hem de ele aldığı konusu itibariyle az-buçuk siyasetinden mahrum kalacaktım diyebileceğim nadir yapımlardan... demet akbağ ve yılmaz erdoğan yine adlarına yakışır bir iş çıkarmışlar... tabii diğer oyuncular da çok başarılı ma demet akbağın yeri apayrı... iki eliniz kanda dahi olsa izleyin :)
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. Saqelenge

  tek kelime ile super. mutlaka izleyin

 2. ateş böceği

  MUHTEŞEM…………………………….

 3. jineqo

  harika bir oyun. kaybedilenler olmasaydı keşke de aynı kadro bir de sahne de izleyebilseydm

 4. karahan

  neyi süper lan memleketi laiklik kemalizm diye yedi bitirdiler memleketi kimin eli kimin ırz naus kalmadı karı kız çırılçıplak geziyor ortaokulda bile esrar uyuşturucu var ensest ilişkiler bile batıda haddinden fazla artmakta ahlak namına hiç bişi kalmamış… orosbu çocukları hala dine çaktırmadan laf atmakla sanat yaptığını sanıyorlar sizin gibi mallarda bi boktan anlıyomuş gibi ahhaa ha ne harika tebrikler diyonuz.. acaba merak ediyorum alay edilen hakir görülen yok edilmeye çalışılan din neticede fiili olarak memleketimizde kalkmış durumda hiç değilse toplumsal olarak.. şimdi memleket çağdaş! medeni! bilgili! batı medeniyetini özümsemiş insanlar tarafından idare ediliyor ve milletimiz bu safsataların ardından koşuyor.. peki düzene baktığımızda kim memnun halinden ahlak yok fedakarlık yok herkes para şöhret peşinde menfaat olmadan kardeş kardeşle muhatap olmuyor ruhsal hastalıklar haddinden fazla huzur evlerinin sayısı hergeçen gün artıyor ölüm oranları hemde yoktan yere ölümler sayılamayacak kadar çok hala birileri islamiyeti eleştirerek sanata konu ederek para kazanma peşinde.. bunlara kızmıyorum bunları tebrik eden alkışlayan it sürüsünü düşünmeden vicdandan yoksun ruhsuz mahluklara esef ediyorum yazıklar olsun..

 5. ömer

  süper bir tiyatro

 6. deniz

  siz birşeyi yanlış anlıyosunuz oda şu ki laiklik ve kemalizmi savunmak .uyuşturucuyu ahlaksızlığı veya insanların çırılçıplak gezmesini savunmak değildir.şimdi buraya bir suru şey yazmak istiyorum ama sadece şunu söylüyorum.koyun olmak aslan olmaktan daha kolaydır …

 7. Erdem

  Oyunculuklar, sahne dekorasyonu ve tabii ki konu mükemmelliği. Öylesine iyi değinilmiş ki bazı konulara, tarafsız yollar çizilmiş. İçinden çekip çıkarmak istediğini sen çıkarıyorsun. En güzeli de bu. Demet Akbağ ve tüm oyuncular, mükemmelsiniz.

 8. kübra şentürk

  süper mutalaka herkes izlesin demet akbağ yine muhteşem oynamaış senerryo süper kadro süper