Sıkı Dostlar Goodfellas film izle
IMDb: 8.8 Türkçe Dublaj HD
IMDB Puanı: 8.8/10Yapım: 1990 ~ ABDTür: Biyografi , Dram , Polisiye , SuçOyuncular: Robert De Niro , Samuel L. Jackson , Ray Liotta , Joe Pesci , Debi MazarYönetmen: Martin ScorseseSenaryo: Martin Scorsese , Nicholas PileggiSenaryo (Kitap): Nicholas PileggiYapımcı: Irwin WinklerGörüntü Yönetmeni: MichaeI BallhausSüre: 2 saat 25 dkGösterim Tarihi: 19 Ekim 1990 (Türkiye)Beş kişiden oluşan bir profesyonel soygun ekibi hırsızlığı gerçekleştirdikten sonra Jimmy ve Tommy tarafından ekipteki diğer kişileri öldürür ve mafya dünyasında söz sahibi olurlar. Herry bu durumu kabullenemeyecek ve türlü türlü yollar deneyerek kendisini ispat etmeye çalışacaktır. İşler önceleri üçü içinde çok iyi gitmektedir taki Tommy nin kişisel hırslarına yenilmesine kadar.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. mustafa

  suç filmleri sevenler için biçilmiş kaftan ikinci kez seyrettim ve seyrederken zevk aldım tavsiye ederim

 2. MUHAMMED KURDI

  Ganster filmi sevenler icin fena degil….Seyredilebilir.Orta ve biraz uzeri diyebilecegim bir film…Super degil ama iyi sadece…Birde film gercek bir hikaye oldugu icin biraz daha saygiyi hak ediyor.

 3. umut

  filmin yarısından sonra saçmalamışlar.. bitmesini sabırsızlıkla bekledim…

 4. Armagan

  8.8/10 – Bu filme yukarıda yorum yapan arkadşaalr bu rakamalrın ne anlama geldiğini biliyor mu acaba. Bu film bir fenomendir. Sanırım izlemeden hiç duymamışlar. Gelmiş geçmiş en iyi 2 mafya filminden biridir bu film. Diğerini söylemeye gerek yok sanırım. Saçma sapan yorumlar yapmayın yahu. Komik oluyorsunuz gerçekten. İMDB’de 8.8 almış bu fil. Milyar tane insan izlemiş. Yönetmenlere ders olarka okutuluyor. 1990 yapımı bir film bu. Neyse yazacak çok şey var ama sanırım yorumcu arkadşaalr karete filmlerini daha çok seviyorlardır.

 5. serdar yaman

  ben bu filmi 6 defa izledim . başka bişey yzmaya gerek yok sanırım .

 6. canada

  bu filim tam bi kılasik kaçıncı defa seyrettim hatırlamıyom.10 üzerinden 10 luk bi kılasik