Taksi Şoförü izle
IMDb: 8.5 Türkçe Dublaj HD
Film Konusu: Taksi Şoförü filminde, Travis toplumla bir türlü ilişki kuramıyordur. Her türlü toplum pisliği ile mücadele ediyor ve bir gün ipler artık onun eline geçiyordur. Birde gündüzleri gidip bel altı filmler izliyordur. bakalım bu güzel imdb top 250 de kendine güzel bir yer edinmiş filmi beğenecekmisiniz. IMDB Puanı:8.5/10 Yapım:1976 - ABD Tür:Dram , Suç Süre:113 dakikaYönetmen:Martin ScorseseOyuncular:Robert De Niro, Jodie Foster, Martin Scorsese, Harvey Keitel, Cybill Shepherd Senaryo:Paul SchraderYapımcı:Michael Phillips, Julia Phillips
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. ebru

  Berbart bir flim boşa zaman kaybı.8.5 puan neye göre verilmiş anlamadım.Ancak yarısına kadar tahammül edebildim…

 2. Cengiz

  Sabrımın sınırlarını zorladım ve hepsini izledim. Şunu öğrendim olmuyorsa zorlamayacaksın :) izlemeyin ve geçin bu filmi.

 3. ahmet

  saçma sağan bir film geçen zamanıma yazık oldu.sakın tıklayıp baslatmayın

 4. can

  al pacino ve robert de niro gibi adamlar oynarsa bir film en kötü bile olsa izlenir ama bu film kötü degil mükemmel üstü mükemmel bazı dallamalar izleyecek olanlarından keyfini kaçırıyor puanı9m 10/11 puan

 5. can

  al pacino ve robert de niro gibi adamlar oynarsa bir film en kötü bile olsa izlenir ama bu film kötü degil mükemmel üstü mükemmel bazı dallamalar izleyecek olanlarından keyfini kaçırıyor puanı9m 10/11 puan ..!

 6. Ali

  Bu film’e kötü diyenler gidip Recep İvedik izlesin, bu film bir başyapıt anlayana !

 7. mustafa

  Tüm zamanların en iyi filmlerinden bir tanesi.Gerçek bir başyapıt.Belli bir donanıma sahipseniz mükemmel bir film,değilseniz gidip arabesk filmlerini izleyin.

 8. sadık

  ne diyim fena deyildi izlettirdi sonuna kadar..