Tango ve Cash Tango & Cash film izle
IMDb: 6,0 Türkçe Dublaj

Tür : Aksiyon / Komedi
Yönetmen : Andrei Konchalovsky , Albert Magnoli
Senaryo : Randy Feldman
Görüntü Yönetmeni : Donald E. Thorin
Müzik : Harold Faltermeyer
Yapım : 1989, ABD , 98 dk.
Oyuncular:Sylvester Stallone (Ray Tango) , Kurt Russell (Gabe Cash) , Teri Hatcher (Katherine Tango) , Jack Palance (Yves Perret) , Brion James (Requin)

Filmin Konusu

Tango ve Cash izle, Tango ve Cash türkçe dublaj izle, Tango ve Cash hd izle, Tango ve Cash full izle - Los Angeles Polis Departmanı’nında görevli olan iki narkotik polisi Ray Tango ve Gabriel Cash , meslekleri konusunda sürekli rekabet içerisindelerdir. Şehrin azılı suç örgütünün lideri zalim Yves Perret bu iki polisi işlerini engelledikleri için cinayet suçlaması ile içeriği tıktırmaya çalışacaktır. Bunda başarılı olur fakat kahramanlarımız onurlarını ve hayatlarını kurtarmaya çalışacaktır. Ancak bu kolay bir iş değildir onlar için. Konchalovsky bu filmle Holywood şartlarına alışamış ve yönetmenlik koltuğunu Albert Magnoli’ye devretmişti.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. serhat

  güzel film aradan 21 sene geçmiş ama zevkle izledim daha önceleri izleyenler vardır mutlaka izlemeyenler için vakit kaybı olmaz.

 2. walter

  filmin bir çatışma sahnesinde tango kendine büyük bi silah alırken cash e ufak bi tabanaca verir.cash mızmızlanır: bi dakika niye seninki benimkinden büyük? tango cevabı yapıştırıverir: bu doğanın kanunu evlat! :)) bu testestoron yüklü aksiyon bombası filmi özellikle zamanında yetişememiş genç kuşağın kaçırmamasını tavsiye ederim.müziğide özellikle ıslık olarak çalınmalı yolda yürürkene :))

 3. walter

  unutulmaz replikler vol.2: iki kafadarımız kötü adamlar tarafından kıstırılmıştır.grubun lideri olduğu anlaşılan muazzam büyüklükte bir çeneye sahip olan kötü adam cash e pis pis bakmaktadır.tango cash e sorar:ne yapmıştın bu herife? cash cevap verir:çenesini kırmıştım zamanında..tango yine dayanamaz ve söyliyceğini söyler:tanrım! bu çeneyimi kırdın?! :))

 4. sinema eleştirmeni

  Eğer hala bu filmi izlememiş seyirciler varsa mutlaka izlemesi gerekir.Mükemmel bir polisiye film,,oyuncu kadrosu herşeyi iza ediyor,,

  Sylvester Stallone (Ray Tango) , Kurt Russell (Gabe Cash) , Teri Hatcher (Katherine Tango) , Jack Palance (Yves Perret) , Brion James (Requin
  iyi seyirler,,,

 5. sezo39

  gercekten muhteşem bir klasik herkez izlesin 10 üstünden 10 macera filmi buna denir