The Method film izle
IMDb: 7.4 Türkçe Altyazı
IMDB Puanı: 7.4/10Tür: Gerilim, GizemYönetmen: Marcelo PineyroMüzik: Frédéric Bégin, Phil ElectricSüre: 1 saat 55 dkEduardo Noriega, Najwa Nimri, Adriana Ozores, Carmelo Gómez, Eduard Fernández, Ernesto AlterioMadrid'de iyice kendini göstermeye başlayan ve buradan diğer metropollere sıçrayan küreselleşme karşıtları gitgide artmaktadır. Dekia yönetimindeki İspanya bu duruma önlem almak için görüşmelere başlar. Yedi yönetim adayı görüşmeler için protestoculara gider. Bir anlaşma sağlansada bu anlaşma da bazı şüpheli yanlar vardır. Gronholm metodu ile bir anlaşma imzalanır ne içeriği bellidir nede sonuçları maddelerin altındaki tuzakların çıkarılması içinse karşılıklı akıl oyunları sergilenecektir.IMF ve benzeri küresel kurumların farklı bir dille eleştirilmesini konu alan film bir çok film festivalinde ödüllere layık görülmüştür.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Afrika Dostu

    Çok başarılı. Kapitalist düzenin yarattığı insanımsı yaratıkları çok güzel anlatıyor. Kurgu çok başarılı ve zekice. Seyredilmesi gereken bir film.

  2. ALİ

    Aldığı puanı hak eden bir film.

  3. fatih t

    ne kadar dandini bir filmmiş be bu. başlarda merak uyandırmıştı gidişatı beğenmiştim ama sonunda bokunu çıkarmışlar yani. saçma geldi bana filmdeki ruhu yakalayamadım eğer varsa…