The Soloist film izle
IMDb: 6.6 Türkçe Dublaj

Tür: Biyografi, Dram, Müzikal
Yönetmen: Joe Wright
Müzik: Dario Marianelli,
Los Angeles Filarmoni Orkestrası
Süre: 2 saat 5 dk
Robert Downey Jr., Jamie Foxx, Catherine Keener, Nelsan Ellis, Tom Hollander

Filmin Konusu

Virtüöz izle, Virtüöz türkçe dublaj izle, Virtüöz full izle, Virtüöz hd izle - Nathaniel Ayers, ismindeki ünlü bir müzik yeteneği ünlü müzik okulu olan Julliard'da öğrenim görürken şizofreni rahatsızlığının ilermesi sebebi ile okulu bırakmak durumunda kalır. Durumu oldukça ağırlaşmış ve hayata tutunacak bir dalı kalmamış olan Ayers sokaklara düşecek ve keman-çello çalarak hayatını sürdürmeye çalışacaktır.Gerçek bir hayat hikayesinden alınan ve tam bir melodik dram özelliği taşıyan yapımda iki ünlü oyuncu Robert Downey Jr., Jamie Foxx'u görmekteyiz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

  1. Ahmet Necip Bilici

    Fim budur işte. Kesinlikle insanlıktan nasibini almamışların izlemesi gereken bir film. Böyle bir filmi yayınladığınız için teşekkürler yönetim.

    Not: bu filme sıkıcı bi halta yaramaz diyeceklere şimdiden gidin psikoloji doktorlarıyla konuşun derim. Ben aksiyon delisi biri olarak bu filmi izledikten sonra herşeyin Sylvester Stallone Vin Diesel Jean Claude Van Damme veya bunlar gibi say say bitmez olmadığını öğrendim.

  2. inci

    Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri.Robert Downey sherlock holmes’ta da iyi bir performans sergilemişti.Bu filmde de yine kendini göstermiş.Jamie Foxx’ta öyle.