Yalanın Keşfi film izle
IMDb: 6.3 Türkçe Dublaj

Tür: Komedi, Aile, Gençlik
Yönetmen: Ricky Gervais, Matthew Robinson
Senaryo: Ricky Gervais, Matthew Robinson
Yapımcı: Ricky Gervais, Lynda Obst, Dan Lin, Oly Obst
Görüntü Yönetmeni: Tim Suhrstedt
Müzik: Tim Atack
Süre: 1 saat 40 dk
Gösterim Tarihi: 25 Eylül 2009 (ABD)

Filmin Konusu

Yalanın Keşfi izle, Yalanın Keşfi türkçe dublaj izle, Yalanın Keşfi full izle, Yalanın Keşfi hd izle - Politikacısından tutunda reklamcısına kadar herkesin dürüst olduğu bir yer düşünün ve o kadar gerçeklikte ezik bir adam olan Mark ismindeki bir adamın yalanı keşfettiğini. Konu olarak farklı bir yapım olsada sonlara doğru sıkıcı bir hal alan flim yinede son derece ilginç olayları ele alıyor ve izlemeye değer bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. ordinaryus

  bu filmi jenifer garner gibi bi kalite bile kurtaramaz :) tam bi vakit kaybı. hollywood film çekmede aklını yitirmiş galiba.ne yapsınlar onlar bile konu bulamıyor artık :))

 2. esra kedidelisi

  eğlenceli vakit geçirtebilecek bir film

 3. murat

  berbat otesı, sacma sapan bı hıkaye vakıt kaybı…ımdb 6.6 puan almıs nasıl verdıler anlamdım

 4. Doğukan

  Gerçekten çok güzel bir film Dinlerin saçma olduğunu anlattığı için yorumlarda kötü diyebilirler inançlı insanlar izlediğinizde anlayacaksınız ÇOK GÜZEL BİR FİLM

 5. ceren

  bu filmi izlemeden önce bir çok yorum duydum, okudum. herkes aşağı yukarı ateistleri destekleyen, inançlıların hiç de hoşuna gitmeyecek bir film oldugunu, dinlerle dalga geçildiğini vs. söyledi. yalnız bir noktayı kaçırmışlar ya da ben farklı yerden bakıyorum. bence her iki tarafı da haklı gösteren bir mesaj var gibi. evet bu dünyada gerçekler görmemezlikten gelinemez ama gerçekler de acıdır. inanmak da insanoğlunun en temelinde yatan bir kavramdır ki insanlar hayatlarını daha iyi sürdürmek için inançlı olmak durumundadır. bu durum insana umut veren, hayata daha olumlu baktıran bir durumdur aslında. insan hayatta gücünü buradan olur. başına kötü birşey geldiğinde ondan daha güçlü birinin bu durumu hallettiğine inanmak ya da geri dönülemez bir felaketi o güçlü kişinin yağtıgına inanıp bundan da bir hayır çıkarabilmek insan psikolojisi için de gerekli bir durumdur bence. biraz uzun oldu ama yazdıklarım ama olay bu :)