Yalnız Değilsiniz 1 film izle
IMDb: 5.9 Yerli Film HD
Sinemalar Puanı 5.9/10 IMDB Puanı 5b3 /10 1990 - Türkiye, Tür: DramSüre: 90 dakikaYönetmen: Mesut Uçakan, Oyuncular: Halit Akçatepe, Gamze Tunar, Akın Tunç, Görüntü Y.: Erhan Canan, Senaryo: Mesut Uçakan, Yapımcı: Salih DiriklikÖnceleri açık bir bayan sonradan kapanır. Kendini dinine vermeye başlar. İslamı öğrendikçe kapanır ve etrafındaki insanlar onu hor görmeye ve zorluklar çıkarmaya başlar. Baskılar üstüste gelmekte ve o bunların üstesinden gelecek kadar inançlı olmaya devam eder. Film başörtüsü sorununun insanları ne hale düşürdüğünü bu dünyada insanca yaşamanın her insanın kendi inançlarını yaşama hakkı olduğunu anlatan güzel bir film. Yıllar önce izlemiştim ve sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğeniyle izlersiniz. Hayatta insan 3 şey için yaşar sevdikleri inancı ve hayatını güzel sürdürmek için. Sizlerde beğeniyle izleyeceksiniz. O yüzden filmi görüpte ön yargıyla yaklaşmayın derim. Ayrıca bu filmin 2. sini sitemizde bulabilirsiniz. bu filmi sizlere sunuyor ve film izle olarak iyi seyirler diliyoruz.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. imam

  syretmedim seyretmemde sadece sinir sistemimi koruyorum buna degmez din ve devlet islerinin karistirilmamasinin zorunlu oldugunu kavramadigimiz surece ben de sempati yok

 2. Emre

  Çok iyi

 3. Arzu

  Kimsenin kimseden sempati beklediği yok.. Bunu aştık.. Kendinizi Kaf Dağı’nın tepelerinde görmeyiniz.. Film güzeldi ve gerçeği yansıtıyordu.. Birileri bunu kabul etsede etmese de bu insanlar bunu yaşıyorlar.. Ve elde iman olduktan sonra eminim herşey daha güzel olacaktır isteyen herkes için..

 4. exarkun

  hayatı neden yargılıyoruzki neden birilerini tenkit edip neden bir yrelere koyup ben dogruyum demeye calısıyoruz.yanlısda dogruda gece ve gündüz gibi hayatımzıda zaten.bu sadece bir seyin propagandasını yapmıs .kim kime karısabilir yahu ister inanınırım ister inanmam. benim yerime baskası hesap mı vericek nedir bu dogruluk semptomu insanlarda anlamıyorum.herkes kendi menfaatine göre dogru sanane banane kimi ne ne sekilde yasıcagımın kararı.ne yaparsam neye inanıyorsam o sekilde yasarım neyi hakediyorsam onu bulmazmıyım.Bırakın bu filazofluk ben dogruyum ayaklarını.sacma sapan bir film.insanları kutuplaştırmak icin provoke bir yere yaranmak icin yapılmıs.gereksiz herkes islamiyete de göre boyle kendi iradesinden sorumludur .kararları basksı icin veremeyiz okdugumuz dualar bile kendimiz icin herkes kendine yapar.

 5. ziyaddin

  be güzel kardeşlerim allah insanları başı boşmu yaratmıştır ayette
  diyorki ben insanları ve cinleri sadece bana ibadet etsinler diye yarattım

 6. necibe

  aşk anlatılır birileri tarafında ya da hissedilir.Hissedemeyen devletmiş ayrılıkmış medeniyetmiş der durur.birde üstüne felsefe yapmişolur(komik).bi çok türk sinemesı defalarca yayınlanmiştir peki neden hatırlımıyoruz bu tarz filmleri ???ben biri din hakkında kötü eleştiri yaptığı zaman tutamıyorum kendimi kusura bakmasın kimse, bizimde felsefe anlayışımız bu…

 7. bülent

  Niyet, daha namazı kılmadan edilir ya da oruca başlamadan ya da iyi, kötü bir davranıştan önce kalbten geçer. Niyet adeti ibadete , günahı sevaba çevirebilir. Bu filmede önyargısız , objektif bir yaklaşımla bakılırsa dönemin bazı gerçeklerinini yansıtıyor. Fakat niyetine göre kişi çevirebilir olayı, hakkı batıl batılı hak gösterebilir aklıyla. Ben bu filme kaygısız kalmadım ama fedakarlıkla tenkit edenlerin bile istikametini istiyorum. inşallah BU İMTİHAN OLAN ÖMÜR SERMAYEMİZİ GEREĞİNCE KULLANMAK nasib olur… Ölüm ehli iman için hayat vazifesinden terhistir. İnanmayan için yılan ve akrep yuvasıdır. Yaşamak ya da ölmekte tesadüf yok ama iman hakikatlerini okumadığımızdan toplumsal sıkıntılar başlamış. Şimdi çok şükür artık Risale i Nurlar okunuyor. Artık çözülmeyen soru kalmadı. Allah nasib etsin inşallah….

 8. nur

  biz sadece bu dunyadaki menfatimizi dusunuyruz,bir yere gideceğimiz vakit cantalar dolusu hazırlık yaparız oysaki geri donusu olmayacagı bi yere ğideceğiz ve hazırlı yok…cıplak olmayı medeniyetten kapanmayı yobazlıktan biliriz.oysaki dini islam olan bi ulkede yasamaktayız.ne tasat olgular ve hayatımız.

 9. selin

  valla kesinlikle bu sitede izlenmemeli çok önemli yerleri kendilerince kesilmiş saçma sapan bir film çıkmış ortaya