Zodiac film izle
IMDb: 7.7 Türkçe Dublaj HD
IMDB:7,8Yapım:2007 ~ ABDTür:Biyografi, Dram, Gerilim, Gizem, Polisiye, Psikolojik, Suç, TarihYönetmen:David FincherOyuncular:Robert Downey Jr., Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo, Dermot Mulroney, Clea Duvall, Adam Goldberg, John TerrySenaryo:James VanderbiltSenaryo (Kitap):Robert GraysmithYapımcı:Cean Chaffin, James Vanderbilt, Mike Medavoy, Louis Phillips, Brad Fischer, Arnold MesserGörüntü Yönetmeni:Harris SavidesMüzik:Carlos Santana, David ShireSüre:2 saat 36 dkGösterim Tarihi: 18 Mayıs 2007 (Türkiye)Seri bir katilin bırakmış olduğu ipuçlarından yola çıkarak olayı aydınlatmayı kendine bir splantı haline getirmiş dört adamın hikayesini anlatan filmimizde artık katilinde hareket alanı belirginleşmiştir. Yıllardır katil saldırılarını hiç kesmemiş ve ortadan yok olmuştur fakat cinayetlere tekrar başlar ve sadece onu takip edenleri değil tüm şehri tehdit etmektedir. Kurbanları ise şehirdeki tüm herkestir.
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Facebook Yorum

Son Yorumlar

Spoiler Ekle

 1. volkan

  çok güzel bir film…resmen insanı içine alıyor.

 2. SHERİFF

  film fena değil.izlenebilir.final berbat

 3. gökhan

  film 3 saat sürüyor oturup gecenin 3üne kadar izledim.Bunu upload eden arkadaşlarda filmi izlediyse filmin sonunda geçen yazı ingilizce olarak sonucu anlatıyor ve altyazı geçmiyor.İngilizcesi düzgün olan bi arkadaş buraya filmin sonunda ne yazdığını çevirebilirmi çünkü çok uzun bir filmdi sonucu tam anlaşılmadı.

 4. bullet

  çok süper olmuş,insan kendini içinde buluyor,kaçırılmaz bir film tavsiye ederim…

 5. joker

  mike megeau’nun arthur leigh allen tanımını izleyerek otoriteler onu cinayetlerle suclanmasını tartışmak adına bir buluşma ayarladı.allen bu buluşma ayarlanmadan bir kalp krizi nedeniyle öldü.

  2. sayfa
  2002 de 33 yıllık zodiac zarfından alınan taraflı bir DNA testi allenın profiliyle uyuşmadı.san francisco ve vallejodaki dedektifler allenı şupheli listesinden çıkarmayı reddetti.
  2004 yılında san francisco polis departmanı bu dosyanın araştırılmasını durdurdu.
  bugun bu dosya napa bölgesi,solana bölgesi ve vallejoda hala açık aynı zamanda allen birinci ve tek şüpheli.

  dedektif david toschi 1989da san francisco polis departmanından emekli oldu.david 1978 zodiac mektubunu kendisinin yazdığı hakkındaki bütün suçlamalardan aklandı.
  paul avery 10 aralık 2000 de bir akciğer rahatsızlığı yüzünden öldü.külleri ailesi tarafından san francisco körfezine saçıldı.
  robert graysmith san franciscoda yaşıyor ve çocuklarıyla saglıklı bir ilişki kurmanın keyfini sürüyor.allenın ölümünden beri hiç isimsiz telefon almadığını iddia ediyor.

  itü inş 4ever

 6. sümer

  evet yha biri şu ingilizce geçen yerleri tercüme etse ii olur

 7. şahin

  Lütfen filmi izlemeyen arkadaşlar bu yorumu okumasın! Filmin sonundaki ingilizce yazıları merak edenler için yazıyorum;

  Beni bu adamın vurduğuna adım gibi eminim.

  Mike Mageau’nun Arthur Leigh Allen’ı teşhis etmesi üzerine yetkililer Allen’ı cinayetle suçlamak için toplantı yapmaya karar verdi. Allen, toplantı gerçekleşmeden önce kalp krizinden öldü. 2002’de, 33 yıllık eski bir mektuptan Allen’ınkine uymayan bir DNA profili elde edildi. San Francisco ve Vallejo müfettişleri bu testin sonucuna göre Allen’ı şüpheli olmaktan çıkarmayı reddetti. 2004’te San Francisco Polis Teşkilatı Zodiac soruşturmasını askıya aldı. Arthur Leigh Allen baş şüpheli olduğu dosya Napa, Solano ve Vallejo’da hala açık. Müfettiş David Toschi, 1989’da San Francisco
  Polis Teşkilatından emekli oldu. 1978’de Zodiac mektubu yazma suçlamalarından beraat etti. Paul Avery, 10 Aralık 2000’de akciğer yetmezliğinden vefat etti. 66 yaşındaydı. Külleri ailesi tarafından
  San Francisco Körfezi’ne döküldü. Robert Graysmith halen San Francisco’da çocuklarıyla mutlu bir hayat sürüyor. Allen’ın ölümünden beri isimsiz telefon almadığını iddia ediyor.

 8. Y.E.S

  @sümer

  Spoiler İçerir!!!!!

  Filmin sonundaki metinin özetini yaparsak son teşhisden sonra Lee mahkemeye çağırılır fakat yargılanamadan kalp krizinden ölmüştür.Sonralarından tekrar açılan dava 2002 yılında mektuplardaki örneklerden DNA testine tabi tutulur ama kapsamlı bir DNA testi değildir ve bu karşılaştırmalarda Lee ile örtüşen bir ipucuna yada bir bulguya rastlanmaz.Verilerin üzerinden 33 yıl geçmiştir ve belkide bu yüzden bir kanıt bulunamaıştır.Dosya bazı şehirlerde halen açık bir haldedir.Leenin kap krizi geçirip ölmesinden sonra karikatüristimizin evine sessiz telefonlar gelmesi son bulmuştur.polis arkadaşımız ise 66 yılında ölüp huzura kavuşmuştur.

  By Y.E.S

 9. gizem

  final daha iyi olabilirdi ama genel olarak bakacak olursak gayet iyi bir filmdi.. izlenmeye değer..

 10. tafa

  admin bu ne ya bizi baska sitelere goturmek mi istoyn hic bir film acilmiyo bir el atsunlara 5 film tikladim besi de acilmiyo

 11. admin

  sorun düzeltilmiştir geçicir bir problemdi.

 12. aziz

  Filmin sonunda zodiac’ı görüp tek sağ kurtulan kişi olduğu söylenen mike megeau 22 yıl sonra arthur leigh allen teşhis etti. fakat ikilemde kaldığı gözlüklü bir kişi daha vardı. filmde zodiac’ı gören tek kişi olduğu söyleniyor fakat onun elinden kurtulan bir anne bir çocuk daha vardı. filmin devamında bundan bahsedilmiyor. hatırlarsanız kadına aracın tekerleğini sıkıcağını söylerken ve onlara yardım amaçlı aracına bindirdiğinde, profilden onu karanlık dahi olsa anımsayabiliyoruz. o kişi mick megeau’nun ikilemde kaldığı diğer gözlüklü şüpheliyi yani o aracın içindeki görüntüler bence o adamı çok ve çok andırıyor. o sahneleri izlerseniz bana hak vereceksiniz.)))

 13. sezen28

  ya her güzel filmin sonu niye hüsran olur final daha iyi olabilirdi